Clubcompetitie

Uitslag Ploegentijdrit

10 september 2017

De volledige uitslag van de tweede etappe van het Finaleweekend Ureterp is als volgt:

 

1 WV de Jonge Renner – 3 – 14:00.81 – 51.379
13 de Kort, Bram
14 Kooijman, Jaap
15 Dijkstra, Martijn
16 Janssen, Dick 16:50.53
17 van Iersel, Youri
18 de Jong, Michaël

2 WPGA – 4 – 14:04.98  + 4.17 – 51.125
19 Mouris, Teun
20 Buning, Jorn 14:16.43
21 Bugter, Jasper
22 Wolffenbuttel, Nils
23 Wilmsen, Kevin 14:45.09
24 Asjes, Jelmer

3 WV West-Frisia – 6 – 14:06.38 + 5.57 – 51.041
31 Mol, Robbert-Jan 16:37.04
32 Dekker, Sjors
33 Haakman, Tino 16:13.51
34 Groot, Tim
35 de Rijk, Dorus
36 Ottenbros, Joury

4 VolkerWessels Merckx CT – 23 – 14:13.47 + 12.66 – 50.617
133 Plender, Jasper
134 Schipper, Bart 18:15.32
135 Wiggers, Per
136 Wijkel, Stan
137 Wildeman, Henk 15:02.81
138 Wolsink, Jelle

5 SwABo – 9 – 14:13.54 + 12.73 – 50.613
49 Buskermolen, Jordy 16:06.92
50 Handgraaf, Sjors
51 Boele, Niels
52 Lenting, Etienne
53 Snel, Tijmen
54 Wijfje, Tom 16:06.92

6 Sensa Kanjers voor Kanjers – 5 – 14:18.66 + 17.85 – 50.311
25 Kleiman, Wim
26 Hofman, Arjan
27 Ratering, Timon
28 Houwers, Xaf 15:14.32
29 Houwers, Bor
30 Lohuis, Luuk 14:43.15

7 UWTV de Volharding – 8 – 14:22.25 + 21.44 – 50.101
43 Kelderman, Martin
44 Bhogal, Alex 19:56.21
45 Mengoulas, Alex
46 Overste, Matthew
47 Switters, Daan
48 Scholten, Tim 18:21.00

8 GRC Jan van Arckel – 12 – 14:23.74 + 22.93 – 50.015
67 Kleinjan, Arno
68 Stravers, Jarri
69 van Noppen, Antonie
70 Meeuwisse, Melle
71 Heek, Derek 16:46.88
72 Scherff, Jan Arie

9 NWVG – 2 – 14:25.82 + 25.01 – 49.895
7 Lindeman, Adrie
8 Bakker, Björn 15:15.94
9 Merx, Peter
10 Mensink, Rick
11 Hekman, Gary 17:22.59
12 Weerkamp, Tim

10 ZRTC Theo Middelkamp – 14 – 14:26.51 + 25.70 – 49.855
79 de Kok, Dylan
80 Raas, Eloy
81 Balk, Bobby
82 Polak, Thomas 15:51.54
83 Janssen, Tim
84 Stroosnijder, Michel 15:51.54

11 WV de IJsselstreek – 17 – 14:27.13 + 26.32 – 49.820
97 Arendshorst, Jelmer
98 Mos, Gerben
99 Schouten, Jasper
100 Tellegen, Sven
101 Vierhout, Maarten 14:46.43
102 ten Hove, Corné 17:42.12

12 Willebrord Wil Vooruit – 13 – 14:27.39 + 26.58 – 49.805
73 van Zandbeek, Ronan
74 Keus, Robbert
75 Abraham Gebru, Daniel
76 Desale, Nahom
77 Nieuwkoop, Bas
78 Kerkhofs, Bob 16:34.96

13 WV de Kannibaal – 15 – 14:35.70 + 34.89 – 49.332
85 Knol, Johan
86 Verweij, Bram
87 Knol, Martijn 15:18.49
88 Verhoeven, Pieter
89 Hoveijn, Frans 15:01.56
90 Thomson, Frank

14 Westland Wil Vooruit – 1 – 14:38.76 + 37.95 – 49.160
1 van Koppen, Wessel
2 van der Meer, Nick 16:39.93
3 van Kleef, Coen
4 Deelen, Diederik
5 van der Wal, Luuk
6 Meerbeek, Christiaan 16:30.18

15 TWC het Snelle Wiel – 7 – 14:45.37 + 44.56 – 48.793
37 de Cock, Jules
39 Frijters, Ferdi
40 Muskens, Mart
41 Minten, Kevin
42 Hooijen, Sjors 18:37.04

16 Nrd Holland-Monkey Town – 11 – 14:47.92 + 47.11 – 48.653
61 Poot, Wouter
62 Essers, Jan
63 Rasch, Jesper
64 Pluto, Martin
65 Schoonderwoerd, Mike 16:16.15
66 Groot, Tristan 17:36.16

17 Eerens Stormvogels Vndam – 10 – 14:51.18 + 50.37 – 48.475
55 Sulvaran, Gyasi 14:59.44
56 Besteman, Daan
57 Zuidema, Joakim
58 Steenhuis, Mathijs
59 van der Meer, Rutger
60 Jansen, Tom

18 AR&TV de Adelaar – 16 – 14:53.93 + 53.12 – 48.326
91 Jansen, Koen 17:12.65
92 van Pelt, Zeger
93 Peters, Arne
94 van den Berg, Daan 16:37.32
95 Willemsen, Maikel
96 Grefte, Luc

19 WV Breda – 19 – 14:54.67 + 53.86 – 48.286
109 Dielissen, Bart
110 Doornbusch, Jeffrey
111 Overtoom, Valentijn 16:19.66
112 Koemans, Daaf
113 Molenschot, Emiel
114 van Winden, Julien 15:46.58

20 WWC Tempo – 21 – 15:02.37 + 1:01.56 – 47.874
121 Braam, Lehvi
122 Sydlik, Benjamin 17:36.47
123 Sydlik, Robert
124 van der Sloot, Roland
125 van Doorn, Carlo
126 Muskens, Sam

21 TWC Maaslandster – 20 – 15:22.24 + 1:21.43 – 46.842
115 Huveners, Stan
116 Lambert, Connor 15:24.13
117 Verhaegen, Jens
118 Mackay, Ashley
119 Habets, Ivo
120 Irik, Jasper 20:55.06

22 WV Eemland – 18 – 15:32.62 + 1:31.81 – 46.321
103 Kroeze, Danny
104 Schreuder, Carlos
105 Berg, Jaap
106 Ruchtie, Wouter 17:11.07
107 Baas, Harmen

23 Ahoy,Spartaan&Restore – 24 – 15:46.80 + 1:45.99 – 45.627
139 van Bommel, Thomas
140 Boonstra, Bouwe
141 van Wijck, Casper
142 Langereis, Daniël 16:25.35
143 Geleijnse, Marco 18:21.68
144 Gobielje, Menno

24 HSK Trias Mooi Jong CT – 22 – 21:07.33 + 7:06.52 – 34.087
127 Huenders, Mitchell
130 van Nunspeet, Mike
131 Immerzeel, Niels

Je hebt de top bereikt
onze sponsoren